Kariéra

Pracovník TPV

Do týmu technologů přípravy výroby hledáme pracovníka, jehož náplní bude zpracování cenových nabídek, zpracování technologické přípravy v podnikovém informačním systému a další. Praxe vítána, pracovní pozice je však vhodná i pro absolventy. Věk a vzdělání nerozhoduje.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Hanušovice, Potůčník
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou, s možností prodloužení
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Náplň práce

  • obchodník-cenař
  • aktivní oslovení potencionálních odběratelů
  • samostatné řešení obchodních případů
  • zpracování cenových nabídek
  • komunikace s dodavateli hutních materiálů
  • práce s firemním IS
  • aktivní spolupráce v kolektivu střediska LASER
  • potřeba neustále se učit a tvořit

Požadujeme

  • samostatnost
  • čtení výkresové dokumentace
  • zdravý úsudek
  • nadstandardní komunikační schopnosti
  • týmový hráč/ka
  • cílevědomost
  • intuice
  • tah na branku
  • chuť pracovat a ne jen chodit do práce

Nabízíme

  • práce v sehraném kolektivu
  • práce ve firmě, která je světovým lídrem ve výrobě koloběžek
  • odpovídající finanční odměna
  • firemní benefity

Kontakt: Ing. Jan Klíma, tel.: +420 773 773 301, email: j.klima@laser-tube.cz