Facebook Instagram YouTube
KOSTKA bike

První odraz je na vás!

Koloběžky už dávno nepatří jen dětem. Jízda na koloběžce je unikátní pohybovou aktivitou, která získává velkou oblibu napříč všemi věkovými kategoriemi. Přidejte se k nám!

Odrazit se...

Proč koloběžku?

Proč koloběžku?

Od vynálezu kola lidi neustále vymýšlí nové šlapohyby. Ale zapomínají na to, že krása a síla jsou v jednoduchosti. Taková je koloběžka. Odrazíte se a jedete s větrem ve vlasech. Dáte nohu dolů ze stupátka a jste chodci. Protáhnete tělo, nezdržujete se údržbou, a jste zdrojem obdivu kolemjdoucích.

Zdravý pohyb a zábava na čerstvém vzduchu

Někam dojet a ještě přitom udělat něco pro své zdraví – to zní jako výzva. Čerstvý vzduch, čistá hlava, protažení těla… co si přát víc?

Jednoduché a spolehlivé přibližovadlo

Co je jednoduché, je i funkční a bezporuchové. Občas nafoukáte pláště, v neděli naleštíte lak, ale jinak jenom jezdíte.

Projet se, dojet kam potřebujete, ale nejít s davem

Každý z nás je jedinečný, všichni jsme originální. Výjimeční lidé nejdou s davem, osobnosti jezdí na koloběžce!

Více...

Zdraví na dvou kolech

Zdraví na dvou kolech

Koloběžka je přirozená. Při poklidné jízdě – když se kocháte krajinou – zároveň jen tak mimoděk protahujete tělo. Cvičíte, ani o tom nevíte. Když trochu přidáte, začíná posilování svalů a odbourávání tuků. Tvarování tělesných partií a hubnutí. Vše ve velmi nenáročném režimu.

Přirozený pohyb – lék bez nežádoucích účinků

Minimální zatížení kloubů, rovná záda bez otřesů páteře, přirozený pohyb a navrch… čistá hlava!

Rovnoměrná zátěž. Vaše tělo bere jako celek

Koloběžka protahuje celé tělo - neupřednostňuje jen některé partie. Zatížení je přirozeně rozložené v celé výšce těla.

Dostane vás do formy, pomáhá při rehabilitaci

Nenáročný přirozený pohyb, který minimalizuje zatížení kloubů, je optimální pro poúrazovou nebo pooperační rehabilitaci.

Více...

E-mikromobilita

Jiný způsob dojíždění

Představujeme vám nový způsob, jak se dostat rychleji a zdravěji do práce! Ekologicky, nízkonákladově a svobodně. Jmenuje se koloběh a má nespočet výhod, které vám změní život! Nastupte s námi na stupátko a odražte se vstříc novému životnímu stylu!

Nákladově efektivní a zábavná alternativa: Koloběžka!

Zkuste si užít každé ráno bez stresu, vyhněte se zácpám a vysokým nákladům s touto novou alternativou. Ušetří vám až tisíce korun měsíčně a je mnohem ekonomičtější než auto.

Chraňte planetu před emisemi!

Koloběžka bojuje proti změně klimatu a chrání naši planetu. Má nulové emise a tím se stává udržitelným a ekologickým parťákem na každodenní cestě do práce.

Skládací Kostka v několika variantách

Kostka nikdy moc složit nešla, ale ty naše v tom vynikají! V sortimentu máme několik variant, takže si každý může vybrat tu pravou a vyrazit na nové dobrodružství ve vašem městě.

Více...

Půjčte si koloběžku ONLINE a ZDARMA!

Využijte naši novou a jednoduchou ONLINE službu TRY & BUY. Koloběžku si ZDARMA půjčte a jízdu na ní pořádně vyzkoušejte! Vámi vybranou, novou koloběžku vám zdarma dovezeme až domů. Během 10 dnů se pak můžete svobodně rozhodnout, zda je koloběh pro vás to pravé.

Vyzkoušet

Jsme český výrobce s více než 20letou tradicí

Koloběžky KOSTKA jsou vyráběné v České republice. Využíváme nejmodernější technologie, od počítačového 3D modelování, přes laserové řezání, NC ohýbání, až po robotické svařování. Vlastní výzkumné pracoviště neustále pracuje na zlepšování stávajících koloběžek a vývoji nových modelů.

Náš příběh...

Made in Czechia | Since 1998

Oblíbené modely

TOUR MAX (G6)

Turistická koloběžka s velkými koly o velikosti 26/20 je mezi dospělými velice oblíbená. Navzdory své univerzálnosti si zachovává sportovní charakter a poskytuje skvělou jízdní zkušenost.

Více...

TRAVEL MAX (G6)

Ve sportovním zaměření exceluje tato koloběžka s velkými koly 28/20, která je speciálně navržená pro dospělé fanoušky outdoorových aktivit a pro ty, kteří to se sportovním koloběhem myslí vážně.

Více...

TWENTY MAX (G6)

Svou všestranností vyniká i koloběžka pro dospělé s koly 20/20, která se ideálně hodí jak na kratší, tak i delší výlety a s její obratností snadno zdoláte i městské prostředí.

Více...

Podnikání s koloběžkou?

Vlastníte kamenný obchod a přemýšlíte o rozšíření svého sortimentu? Nabídněte svým zákazníkům neco nového a neokoukaného! Zapojte se do koloběhu spolu s dalšími prodejci po celém světě.

O prodeji...